Rád se při sexu dívám na manželku s jiným

01
01
02
03
04
05
06

Rád se při sexu dívám na manželku s jiným

VyVolení 2013 (20.11.) online kamery, sledujte, debatujte, informujte...

Koho si vybere Lucka do Duelu? . Děkujeme. . Finále se blíží, napětí ve vile stoupá a hrátky na poslední chvíli se stupňují. . Rad bych videl jakou ma smlouvu. . Vlado: Dejte jí řád, řád zlaté ženy, bez ní by ten svět vůbec nevypadal dobře.
reality-show.panacek.com/31860-vyvoleni-2013-20-11-online-kamery-sledujte...

Moje milovaná žena je děvka - Popobawa - Povídky

Pocit, že bych rád svou ženu viděl souložit s jiným mužem, ve mně zrál dlouho. Trvalo mi několik let, než jsem pochopil, že to zdaleka není tak ojedinělé a že mužů, které vzrušuje nevěra vlastní manželky , je spousta.
popobawa.cz/povidky/detail/moje-milovana-zena-je-devka

agahu

Nic zvláštního se neděje. Došla inspirace. Mé myšlenky přestaly běhat po klávesnici. Byly soustředěny jiným směrem. Chtělo se mi mlčet a neřešit, užívat si dne nebo být s někým jiným . Čekat až zavolá a bude mít čas.Tvářila jsem se
agahu.txt.cz/

Primabalerína Zuzana Pokorná: Na jevišti nic...

„Manželka už o vás ví,“ přivítal mě ve foyer Divadla J. K. Tyla v Plzni Jiří Pokorný, šéf baletu a partner Zuzany Pokorné. . Stává se, že během zkoušek nebo představení přeskočí mezi sólisty jiskra?. Počkám si na vnučku.
novinky.cz/zena/styl/245125-primabalerina-zuzana-pokorna-na-jevisti-nic...

Poradna sex a vztahy, Dámský klub

Ahoj holky,pvavě vás posloucham.Dnes máte téma focení erotických fotek.Ja bych si přal od manželky vkusné akty,třeba k narozeninám.Toužim po tom už několik let,ale manželka pořád odmíta.Nechce se nafotit doma,natož od profi
damskyklub.frekvence1.cz/damsky-klub/poradna/

IVO Fencl

Styky s Jorikou. musí milovat každý, říkám dnes při vzpomínce na Joriku, jenže co se ženou, kterou. (anebo dokonce barmani), nepřišli jsme za první měsíce skoro do styku a podařilo se. Ale mělo to možná jiné důvody.
romanyzdarma.cz/knihy/216.pdf

Červenec 2010 « Archiv, Lenky blog

Fandíme sportu! Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze. Petr Vampola při oslavách neví, kam dřív skočit Vaše žena se učí na státnice, takže je asi ráda , že je doma sama. Jiné sporty - především fotbal, tenis.
xlenka.blog.cz/1007/4

Amateri.cz - Problémy -gt; manželka je děvka

taky dobrý ... svoji jsem zatím v reálu neviděl, jen mi to vše při sexu detailně popisuje, pravda je, že ji vidět v akci mě docela láká ... několikrát mi i nabídla ať se na ni přijdu podívat, jak to dělá, že by ji to strašně vzrušovalo
amateri.cz/f1508-manzelka-je-devka

Poradna | Psychologická poradna FSS MU Brno

Při čtení dotazu mě napadalo hned několik otázek. . Vnímám, že je pro Vás hodně nepříjemné, když Vás dokáže rozhodit sebemenší nezdar, a oceňuji, že se s tím chcete poprat. . Přítomnost přítelovy bývalé manželky v našem vztahu
poradna.fss.muni.cz/poradna.html

Zlatá pastelka: Radim Uzel - Ženy mám pořád rád

Máte po čtyřicetileté gynekologické praxi pořád ještě ženy rád ? Byl jste při narození své dcery Kateřiny? Manželka nemohla studovat, protože její otec byl v padesátých letech v komunistickém vězení.
zlatapastelka.blogspot.cz/2011/03/radim-uzel-zeny-mam-porad-rad.html